fbpx Mamak Havadis

Kahramankazan'da LGS’de kırtasiye seti Öğretmen Başkan’dan

Kırtasiye setleri sıralara bırakıldı

Kahramankazan Belediyesi, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde, dezenfekte ederek temizlediği okullara sınava girecek öğrenciler için kırtasiye setleri bıraktı. Öğretmen olan Kahramankazan Belediyesi Başkanı Serhat Oğuz, tüm öğrencilere sınavda başarılar diledi.

Kahramankazan Belediyesi, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde, ilçe genelinde sınavın yapılacağı tüm okulları dezenfekte ederek temizlemişti. Bu kapsamda okullarda bahçeler, giriş ve sınıf kapıları, kapı kolları, sıra ve sandalyeler ile tuvaletler başta olmak üzere ayrıntılı bir dezenfekte ve temizlik çalışması yapılmıştı.

Sıralara bırakıldı

Edebiyat öğretmeni olan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un talimatıyla, sınava girecek öğrenciler için sıralara kırtasiye setleri bırakıldı. Öğrencilerin sınavda kullanacakları tüm araç ve gereçlerin içinde bulunduğu setler, öğrenciler için özenle sıralara yerleştirildi.

Heyecanlarına ortağız

Başkan Serhat Oğuz, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar dileyerek, “ Cumartesi günü yapılacak LGS öncesinde sınavın yapılacağı tüm okullarımızı dezenfekte ederek temizlemiştik. Son olarak da öğrencilerimiz için sıralarına kırtasiye setleri bıraktık. Sınav heyecanı yaşayan öğrencilerimizin bu heyecanına ortak olmak ve kırtasiye malzemelerini evlerinde unutan öğrencilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için tüm sıralara bu setlerden yerleştirdik. Her şey öğrencilerimiz için” dedi.