fbpx Mamak Havadis | Ayrıntılar Aydınlatır

Engelsiz Yaşam

Yaşlı Refahı Semineri Çanakkale’de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Avni Özkaya’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği Disleksi Farkındalık Sempozyumu 6 Kasım 2019’da ATO Meclis Salonunda yapıldı.

Otizmin eksiklik değil farklılık olduğu anlayışıyla hareket eden Çankaya Belediyesi, gündüz bakımevlerinde otizmli çocukların yaşıtlarıyla bir arada olması için kaynaştırma programı uyguluyor.

1-7 KASIM tarihleri arasında kutlanan dünya disleksi haftası münasebetiyle, AÇSHB Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Disleksi öğrenme güçlüğü derneği tarafından ATO meclis salonunda bir

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı;  engelliler ve aileleri için ücretsiz olan gündüz hizmet merkezlerinde, engellilere beceri kazandırılması ve bu doğrultuda istihdam

Yaşlı Refahı Seminerlerinin 9'uncusu İzmir Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Konferans Salonunda düzenlendi.

Engellilere tekerlekli sandalye kamuflajıyla mavi kapak toplatma oyunu!!!

TBMM Down Sendromu, Otizm Ve Diğer Gelişim Bozukluklarının Yaygınlığının Tespiti Araştırma Komisyonu Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu.

60 + Tazelenme Üniversitesi Uygulamasının Yaygınlaştırma Toplantısı 75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde Düzenlendi.

BU HAYAT SENİN HEDEF SENSİN NEVŞEHİR UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞILILIĞI İLE MÜCADELE DERNEGİ  PROJESİ EĞİTİMİ NEVŞEHİR İSTİKLAL ORTAOKULU VE NEVŞEHİR LİSSESİNDE  EĞİTİM VERİLDİ