fbpx Mamak Havadis

KLC Petrol kaliteli ve nezih hizmet anlayışı ile çalışmaya başladı

Mamak Mutlu Mh. son durak olarak bilinen yerde hizmet vermeye başlayan KLC Petrol, Opet güvencesi ile sürücülere kaliteli yakıt, kaliteli hizmet parolası ile çalışmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde petrol istasyonunun açılışını yapan KLC Petrol salgın koşullarına uygun çalışma anlayışıyla da Mamaklıların tercihi olacak gibi görünüyor. Gerek belediye ekiplerinin gerek kendi çalışanlarının yürüttüğü temizlik çalışmaları ile müşterilerine son derece nezih bir hizmet sunan KLC Petrol Mamak’ta Opet’in ultramarket özelliği ile açılan ilk petrol istasyonu olarak da dikkatleri çekiyor.
Self yıkama, carwash(bıcıbıcı), araç içi süpürgeleri, dinlenme yeri, mescit, Ultramarket hizmetlerinin yanısıra Caribou Kahve, Divan Pastanesi, Koçtaş, Rossmann, Automix, Ttec gibi bilinen markaların bilinen ürünlerinin de satıldığı istasyonda temiz tuvalet politikası ve müşteri memnuniyeti büyük önem taşıyor.

İstasyon sahibi Sedat ve Rüştü beyler ile yaptığımız görüşmede Mamak Havadis ekibi olarak bizleri çok iyi ağırladıkları için kendilerine ayrıca teşekkür ediyor, tüm sürücülerin KLC Petrol’ün bu güzel hizmetlerinden yararlanmasını tavsiye ediyoruz.