fbpx Mamak Havadis

Küresel Salgına Karşı Etkin Mücadele Devam Ediyor

Her platformda salgına karşı önlem alan ve vatandaşlarını bu konuda bilinçlendiren, başta Elmadağ Belediye Başkanı olmak üzere, belediye ekipleri Pazar alanları, esnaf denetimleri, ortak kullanım alanlarında yapmış oldukları denetimlerini aralıksız devam ettiklerini ifade ettiler.

Pazar alanında yapılan denetimlere katılan ve esnafla görüşerek hayırlı kazançlar dileyen Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Bugüne kadar gerek pazarlarda gerekse halkımızın ortak kullanım alanlarında binlerce maske, eldiven ve dezenfekte kiti dağıttık. Ekiplerimiz ilçe genelinde dezenfekte edilmedik, ilaçlanmadık yer bırakmadı. Sadece bunlar değil, halkımızın bilinçlenmesine yönelik de önemli adımlar attık. Maske, sosyal mesafe ve hijyen hayatımızın bir parçası olmalı bilinciyle denetimlerimize ara vermedik.” dedi.

“Sizlerin sağlığı bizim önceliğimizdir”

Başkan Aşkın: “Sizlerin sağlığı önceliğimizdir bakış açısıyla,bizler kurum olarak üzerimize düşen çalışmaları yerine getirirken, hemşerilerimizin de esnafımızın da aynı duyarlılığı göstermelerini önemle rica ediyoruz.“ ifadesinde bulundu.