fbpx Mamak Havadis

''POLİSİYE ROMAN SEVERLERE MUHTEŞEM İKİ ROMAN''

''UNUTULANLAR  ve  KANLI DOSYALAR  ANKARA POLİSİYESİ''

  

                          UNUTULANLAR DEVLETİN GAYRI&RESMİ ÇOCUKLARI

KAZANILMIŞ ZAFERLERİN SAHİPLERİ ÇOK OLUR

***

               Devletler yıkıp, devletler kuran Türklerin Derin Devleti, İstihbarat Teşkilâtı Aksakallılar, iki bin yıldan bu yana vatana hizmet için nice isimsiz kahraman yetiştirmiştir. Bu kahramanlar; kimi zaman asker, kimi zaman istihbarat uzmanı, kimi zaman emniyet mensubu olarak Aksakallıların verdiği görevi canları pahasına yerine getirirler.

Unutulanlar- Derin Devlet’in Çocukları, mezar taşlarında isimleri yazmayan yiğitlerin kahramanlıklarını anlatmaktadır. Anlatılanlar masal değil, Rüzgar Atakan gibi ismi bilinmeyen kahramanların öyküsüdür. VATAN SAĞ OLSUN! Diye ölüme giden isimsiz kahramanların gerçek hikâyeleridir.         

KANLI DOSYALAR&CİNAYET MASASI KOMİSER HAKAN AYDIN

***

              Kahramanımız Ankara Cinayet Masası Komiseri Hakan Aydın'ın 2014 yılında Ankara'da başlayan , cinayetlerin üzerine gidip çözmesini anlatıyor. Cinayetin kan kokusunu ve izlerini takip edip, aklın ve mantığın almadığı cinayet dosyalarını, kendine has yöntemler İle nasıl çözdüğünü, sürükleyici ve derin konularla anlatıyor.  Bazen seri katilin peşinde, bazen planlı cinayetlerin izinde. Kimi zaman kusursuzca planlanmış yer altı dünyasının işlediği cinayetleri konu ediniyor. Kahramanımız kimi zaman yalnız kimi zaman ekip arkadaşlarıyla cinayetlerin derinliklerine dalıyor, Sürükleyici polisiye cinayet tadında bir roman.

Keyifle okuyun. Hoşça kalın

                                                            Aydın Benli

Siyaset Bilimci. Şair ve yazar