fbpx Mamak Havadis

ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNCÜLERİNDEN TEBESSÜM DİŞ HASTANESİ KURUMSAL PAZARLAMA DİREKTÖRÜ SERAP CENGİZ ANLATTI

Uluslararası sağlık turizmi yetki belgesine sahip olan sayılı Özel Diş Hastanelerinden biri olan

1

TEBESSÜM DİŞ HASTANESİ

ANKARA’da en iyi hizmet veren kliniklerden birisidir. Kurumumuz uluslararası sağlık turizmi yönetmeliğindeki tüm kriterlere uygun şekilde yetki belgesini almaya hak kazanarak uluslararası hastalara en kaliteli ve en etkin tedaviyi sunarak yüksek hasta memnuniyet oranı ile her geçen gün hasta sayısını artırmaya devam etmektedir. Bu belgenin sağlık turizmi acısından son derece önemli olduğuna vurgu yapan CENGİZ, dünyanın en çok turist çeken ülkelerinden biri olan Türkiye’nin, sağlık turizminde de sağlık kuruluşlarının katkılarıyla üst sıralara çıkmayı planladığını söyledi.

2

CENGİZ ,”Sürekli gelişen ve değişen sağlık hizmetlerinin takipçisi olan TEBESSÜM DİŞ HASTANESİ ağız ve diş sağlığı alanında dünya standartlarında hizmet vermekte. Sağlık Turizm Yetki Belgesi ile bu bir anlamda da tescillenmiş oldu. Hedefimiz hizmet kalitemizi daha da ileriye taşıyarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek, diş hekimliği alanında geliştirdiğimiz yeni tedavi metodları ile Avrupa başta olmak üzere dünyanın her bölgesinde sağlık turizmini yaygınlaştırarak ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA TEDAVİ SEÇENEKLERİ 
Hastanemizin sağlık hizmetlerinde teknolojik alt yapı konusunda Avrupa standartlarını yakalamış, iyi hizmet kalitesini ve uygun fiyat politikası ile uluslararası hasta talep ve memnuniyetinde giderek artan bir başarı yakalamayı hedeflemiştir.
Ankara’da tedavi olmaya gelen hastalar sadece aldıkları tedavi ile ilgili olarak değil, Ankara ve çevresindeki turistik şehirleri de gezme görme imkanı sunuyoruz.
Hastanemizde bulunan Türk doktor ve sağlık personelinin, ilgi alakası hastanede bulunan güçlü kadro, uzman hekimlerimizin verdiği güven ve bununla birlikte tedavi masraflarının ANKARA’ya gelen hastanın, kendi ülkesinden daha az olması tercih sebebidir.
Türk misafirperverliğinin ve güler yüzlülüğün olması tercih edilmemizde önemli rol almaktadır.
Hastanemizin kalitesi belgelenmiştir.