fbpx Bâb-ı Tül | Mamak Havadis

Bâb-ı Tül

1

Sonunda beklenen gün geldi.

Bâb-ı Tül adlı kitabım bugün itibariyle aşağıda sizlerle ...

" Etrafına bakmalısın, kulağına fısıldanan yalın gerçekliği duymalısın, aynadaki  yüzüne her bakışında kara kalem resimler gibi tamamlandığını hissetmelisin. Bu zaten sen de var olan bir yetenek. Yapman gereken sadece elindeki silgileri atıp, renkli boya kalemlerini kullanacağın duvarları bulmak.
 Nasıl ki her şey ilk adımla başlıyorsa, senin de yeniden doğuşun bu kalemlerle başlayacak, içindeki şarkının notaları ellerinden akacak ve sen gerçek senin kapılarını arayacaksın. 
Durmak için vaktin çok az,  bugünden başla, keşfet kendini, sesini duy, dokunuşlarını hisset, nefesini yakala, sokul gecene ısıt karanlığını, yırt günah bohçalarını sahiplen geçmişini, kır zincirlerini kurtar sahipsizliğini, bağır boşluklarına işit anlatamadıklarını, sakla bildiğin tüm haritaları, kaybetme yollarını, uçur uçurabildiğin kadar tutuk ruhunu, saç saçabildiğin kadar tutuk kelimelerini"

Paylaştığım linklerde satışa başlamış bulunmaktadır. D&R ve İdefix satışları 10 gün sonra sistemde olacaktır. 

Ayrıca, İstanbul,İzmir,Ankara,Samsun,Antalya ve
Bursa Kitap fuarlarında siz sevgili dostlarımla  imza günlerimde olmanız benim için bir onurdur. Bu arada fuara katılım sağlayan tüm okurlarıma sürprizlerim olacak. Fuar imza günlerimin takvimlerini sizlerle öncesinde paylaşacağım. 
 
Siz çok değerli dostlarımın desteği ile 3 yıldır üzerinde çalıştığım kitabımda , insana dair ne varsa bulabileceğiniz, kendinizi bir aynaya bakarken bazen de bambaşka birini izler gibi hissedebileceğiniz, hepimizi hayat çarkına alan, unuttuğumuz benliğimizle yüzleşmemizi sağlayan inandığım yazılarımı, çekmecemden çıkarıp, siz değerli okurlarımın ellerinize bırakmanın mutluluğunu tarif etmem imkânsız.
  
Okurken kendinizden bir parça bulabileceğiniz bu yazılar eminim ki size dokunacak, yüreğinizdekilere ortak olacaktır. Kendimden bu kadar emin bir ifade kullanmam elbette ki boşuna değil. Çünkü ben demek siz demek, siz demek ben demek, insan olmak demek,
esrarengiz bir âlemde birbirimizi aramak demektir. 

Unutmamalıyız ki, bu yalan dünyada hepimiz görünmez bağlarla birbirimize bağlıyız. Hayatın akışında kaçınılmaz bir şekilde karşımıza çıkan üzüntülerimiz ve sevinçlerimiz elden ele gezen, zapt edilemeyen uçarı bir çocuk gibi. Biz onu görmemekte ısrar etsek bile, bu çocuk tek tek geziyor, kapılarımızı tek tek tıklatıyor, bazen onu içeriye alıyor, bazen de işimize gelmediği için almıyoruz. Onu kapı önüne terk ettiğimiz de  içimizi sızlatan bir iç hesaplaşma istesek de istemesek de yaşantılarımızın davetsiz misafiri oluyor. Ve bizler onu kabul edene kadar da peşimizi bırakmıyor. 

Kitapta yer alan tüm yazılarım bir nevi sizlerle dertleşme, içimizde var olanları paylaşma, kalplerimize musallat olan ıssızlıklarımızı dindirme, ruhumuzda hiç dokunulmayan köşeleri bulmamıza, kendimizi tanımamıza ve umarım birlikte çok güzel bir yolculuğa yelken açar ve kazasız belasız farklı bir benlikle yerimize yurdumuza döneriz. 

Vakit ayırdığınız  için teşekkürler.Sağlıcakla kalın.

Satış linkleri :

www.babil.com/bab-i-tul-kitabi-tulay-sozeri

www.pandora.com.tr/kitap/bab-i-tul/729160

www.kitabinabak.com/kitap bab-i-tul--tulay-sozeri--sokak--kbk--9786052874479

www.kitapsec.com/Products/Babi-Tul-Tulay-Sozeri-Sokak-Kitaplari-Yayinla…

www.kitapsec.com/Tags/Babi-Tul.html