fbpx DUYGU DÖNÜŞÜMÜ... | Mamak Havadis

DUYGU DÖNÜŞÜMÜ...

Çocuk kediyi görür ve yanına doğru koşar, ardından ebeveyni de tabi. "Duuurrr!! kedi seni tırpalar." Sık sık duyduğu bu cümle, çocuğun bilinçaltına kodlanır. Yetişkin de olsa kediye her yaklaşmaya çalıştığında temkinli olmaya çalışır, bilirsiniz. O tarz bir kodlaman yoksa, korku frekansında da olmayacağından her canlıya sevgi sunabiliyorsun bolca.
Dinlediğim bir videoda, arkadaş çok güzel bir tespitte bulunuyor; "Eğer bir ürünü para ödemeden kullanıyorsan ürün sensindir," diyor. Sonra da watsap, youtobe, facebook instagram, amazon ve benzeri mecraların, gerçekte amaçlarının ne olduğuna, bizlerin hayatını nasıl da kontrol ettiğine ve duygu durumumuza kadar bilinçaltımıza ne tür etkileri olduğuna değiniyor.
Peki ne mi yapacağız can parçalarım?
Bilinçleneceğiz, farkındalığımızı arttıracağız. Zihnimizi dışa değil içe, öze yönlendireceğiz.
Negatif taraf, görevini yapıyor. Yolunu bulup, bizlerin duygularını karanlığa doğru yönlendirmeye çalışıyor, şuan da yarattıkları ortam gibi...
Bizler de, onların bize sağladığı vizyonlara inanmak yerine, düş'ümüz neyse o doğrultu da yaşamayı amaçlamalıyız. Kendimize güzel bir dünya yaratma yolunda hiç yan yollara sapmadan, ışığa doğru ilerlemeliyiz.
Kuantum düşünce, kelebek etkisi diyoruz, her şey enerji diyoruz ve öyle de. Düşündüğün, düşlediğin her şey senin yaratımın ve gerçeğindir. Farketmelisin can parçam...
http://www.havvaates.com
#aydınlıkkaranlık #nlp #kisiselgelişim #kocluk #zihinoyunları